249,00 kr.

Synoter Studio er vores online medlemsklub om syning og mønsterkonstruktion. Hver måned kommer der nyt indhold i klubben. Er du ikke medlem – eller mangler du en måned – kan du købe tidligere udgivelser enkeltvis. Her kan du købe:

Synoter Magasin nr. 5 – Sweatshirts med et twist

Med magasinet får du et basis symønster til en behagelig sweatshirt til strikket stof i str. 2XS-6XL.

Selve magasinet byder på yderligere 14 designs, du lærer at lave symønster til ud fra basismønsteret.

Du bliver guidet igennem de forskellige designs i både tekst og illustrationer. De færdigheder, du får ved at arbejde med vejledningerne i magasinet, kan du bruge til at genskabe de 14 designs fra magasinet i din egen størrelse og med din personlige pasform i mønstrene. Du kan også bruge dem til at skabe helt nye designs, så dit tøj bliver præcis, som du drømmer om, det skal være.

Læs herunder, hvad du præcis lærer i Synoter Magasin nr. 5 – Sweatshirts med et twist, og se alle 15 sweatshirts i designoversigten.

Du får adgang til online magasinet via Synoter Studio online portalen, hvor du har alle de temaer, du har adgang til, samlet et sted.

Adgangen til magasinet er ikke tidsbegrænset, og kræver ikke medlemskab.

Varenummer (SKU): 09 00 005 Kategori:
Copy link
Powered by Social Snap